Portal PrawoNieruchomosci24.pl Patronem medialnym Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targów Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo!

Dodano: 8 maja 2019
spe-250x250px

Z przyjemnością informujemy, że portal PrawoNieruchomosci24.pl objął Patronatem medialnym Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targi Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo, które odbędą się 29-30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Forum Silesia Property Expo dedykowane jest dla zarządców spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych: prezesów oraz dyrektorów technicznych, osób odpowiedzialnych za inwestycje oraz kierowników administracji. Podczas forum będzie można zapoznać się z rozwiązaniami, które wykorzystywane są w budynkach mieszkaniowych.

TargiLIFTexpo to nowe wydarzenie stworzone z myślą o producentach oraz dystrybutorach urządzeń i technologii dźwigowych stosowanych zarówno w budownictwie jak i pozostałych gałęziach przemysłu. Celem organizacji LIFTexpo jest stworzenie nie tylko miejsca prezentacji nowych technologii, ale także spotkania i dyskusji pomiędzy dostawcami i odbiorcami powyższych rozwiązań.  

29 maja 2019 odbędzie się Konferencja pt.: „Prawne oraz techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi”, której organizatorami są Regionalny Związek Rewizyjny w Katowicach oraz Expo Silesia. Podczas konferencji podejmowany będzie temat dotyczący eksploatacji i modernizacji wind w budynkach mieszkalnych, a prelegentami będą przedstawiciele Urzędu Dozoru Technicznego oraz przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów.  

Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej informacji znajdą Państwo na:  www.silesiapropertyexpo.pl | www.liftexpo.pl

Możesz nam zaufać:

Przetestuj serwis PrawoNieruchomosci24.pl przez 2 dni za DARMOZałóż konto testowe

x
Sprawdź inne nasze serwisy
Portal FK www.ewiedzafk.pl www.eserwisksiegowego.pl www.portaloswiatowy.pl Portal BHP Portal ZP www.eprawobudowlane.pl

Portal Nieruchomości Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone Wiedza i Praktyka

wiper-pixel