Publikacja „Zarządca Nieruchomości” patronem medialnym 23. Kongresu PFRN

Dodano: 10 maja 2019
__b_kongres-pfrn

Mamy przyjemność poinformować, że jeden z naszych serwisów związanych z portalem PrawoNieruchomosci24.pl – publikacja „Zarządca Nieruchomości”, został patronem medialnym jednego z największych wydarzeń w branży nieruchomości – 23. Kongresem PFRN.

Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości to cykliczne spotkanie przedstawicieli rynku nieruchomości. Doroczne kongresy PFRN są uznanym miejscem spotkań osób, które aktywnie pracują na rynku nieruchomości, a zawód pośrednika czy zarządcy nieruchomości to dla nich przede wszystkim pasja. Kongres PFRN to dwa dni pełne doskonałych wykładów na tematy dotyczące sytuacji na rynku, nowości technologicznych wykorzystywanych do pracy w zawodzie, nowych rozwiązań biznesowych. To wreszcie doskonała okazja do spotkań z kolegami po fachu, wymiana doświadczeń i niekończących się rozmów. To czas, podczas którego specjaliści rynku nieruchomości ładują pozytywnie akumulatory i ... odliczają dni do następnego Kongresu.

23. Kongres odbędzie się w dniach 17-18 maja 2019 roku w Bydgoszczy. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, Przedstawiciele Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Miasta Bydgoszczy, Prezydent CEPI, Przedstawiciele NAR, Prezesi oraz przedstawiciele stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN, członkowie regionalnych Stowarzyszeń. Patronat medialny m.in objęli: TVP3 Bydgoszcz oraz Radio PiK.

Szczegółowe informacje o Kongresie można znaleźć na stronie Federacji: https://pfrn.pl/page/2533

Możesz nam zaufać:

Przetestuj serwis PrawoNieruchomosci24.pl przez 2 dni za DARMOZałóż konto testowe

x
Sprawdź inne nasze serwisy
Portal FK www.ewiedzafk.pl www.eserwisksiegowego.pl www.portaloswiatowy.pl Portal BHP Portal ZP www.eprawobudowlane.pl

Portal Nieruchomości Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone Wiedza i Praktyka

wiper-pixel