Udźwigniemy to razem w 2021 roku!

Dodano: 14 września 2020
IMG_0670

Nowy termin Targów EURO-LIFT

Organizacja branżowych przedsięwzięć o międzynarodowym charakterze to niejednokrotnie również podejmowanie trudnych decyzji. Spełnienie oczekiwań uczestników wydarzenia jest dla nas priorytetem. Na podstawie rozmów z wystawcami i szczegółowej analizy branży zdecydowaliśmy
o zmianie terminu targów EURO-LIFT.

Spotkanie branży dźwigowej od wielu lat stanowi kompleksowe wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. Corocznie spotykają się tutaj największe firmy związane z branżą, eksperci i przedstawiciele organizacji pozarządowych. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów, wspólnie z partnerami wydarzenia, podjęliśmy decyzję, aby VI edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbyła się od 28 do 29 kwietnia 2021 roku.

Naszym głównym celem jest stworzenie kompleksowego spotkania dla producentów, dystrybutorów, klientów branży dźwigowej oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z całej Europy. Czas pozostały do targów wykorzystamy również jako okazję do wdrożenia ciekawych pomysłów, nawiązania wartościowych kontaktów i dopasowania przyszłorocznej wystawy do oczekiwań gości.

Jesteśmy przekonani, że zmiana daty targów EURO-LIFT pozwoli nam przygotować jeszcze bardziej wartościowe wydarzenie i już w kwietniu spotkamy się w Targach Kielce.

Możesz nam zaufać:

Przetestuj serwis PrawoNieruchomosci24.pl przez 2 dni za DARMOZałóż konto testowe

x
Sprawdź inne nasze serwisy
Portal FK www.ewiedzafk.pl www.eserwisksiegowego.pl www.portaloswiatowy.pl Portal BHP Portal ZP www.eprawobudowlane.pl

Portal Nieruchomości Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone Wiedza i Praktyka

wiper-pixel