XVII Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Dodano: 30 sierpnia 2017
logo (1)

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Serwis PrawoNieruchomości24 objął patronat nad XVII Kongresem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych. Wydarzenie organizowane jest przez Wielkopolskie Stowarzyszenie  Zarządców  Nieruchomości w Poznaniu i odbędzie się 29 – 30 września 2017 r. w poznańskim Hotelu Novotel Centrum.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Poznania na XVII Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych organizowany pod hasłem: „Przyszłość w zarządzaniu nieruchomościami”

W trakcie Kongresu zostaną przedstawione Państwu  wybrane przez nas tematy z różnych dziedzin związanych z zarządzaniem nieruchomościami.Prelegenci prowadzący  panele tematyczne są  wybitnymi znawcami w swoich dziedzinach.

Każdy wykład będzie kończył się panelem dyskusyjnym podczas którego, będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, jak również będzie okazją do wymiany doświadczeń.

Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas tematyka zapozna Państwa z nowatorskimi systemami zarządzania ułatwiającymi pracę zarządcy. Pierwszy dzień Kongresu zakończy się uroczystym bankietem, na który serdecznie zapraszamy.

Kongres odbędzie się w dniach 29 – 30 września 2017 r. w Hotelu NOVOTEL Centrum, Poznań  Pl. Wł. Andersa 1.

Poniżej zamieszczamy program kongresu.

 

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja Serwisu PrawoNieruchomości24

Możesz nam zaufać:

Przetestuj serwis PrawoNieruchomosci24.pl przez 2 dni za DARMOZałóż konto testowe

x
Sprawdź inne nasze serwisy
Portal FK www.ewiedzafk.pl www.eserwisksiegowego.pl www.portaloswiatowy.pl Portal BHP Portal ZP www.eprawobudowlane.pl

Portal Nieruchomości Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone Wiedza i Praktyka

wiper-pixel