Polska Federacja Rynku Nieruchomości objęła patronat merytoryczny nad naszym serwisem PrawoNieruchomosci24.pl

Dodano: 18 maja 2017
PFRN_logo_okragle

Z przyjemnością informujemy, że Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) objęła nasz serwis patronatem merytorycznym. W ten sposób zacieśniamy naszą współpracę z PFRN. Będziemy wspierać się w bieżących działaniach.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) jest dobrowolnym związkiem samorządnych organizacji posiadających osobowość prawną. Została utworzona w styczniu 1995 roku przez sześć regionalnych stowarzyszeń pośredników w obrocie nieruchomościami i do lutego 1997r. działała pod nazwą Polska Federacja Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W chwili obecnej PFRN działa na rzecz i w interesie 17 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających prawie 3500 osób.

Federacja w pełni uznaje szeroką niezależność stowarzyszeń, jednocześnie oferując możliwości podejmowania działań wspólnych, a także wyrażania opinii na tematy wykraczające poza obszar jednego regionu. Federacja dąży do odgrywania znaczącej roli w ekonomicznym rozwoju kraju poprzez jasne sformułowanie zasad działalności profesji, jak również poprzez uczestnictwo w procesie ustawodawczym, sprzyjającym rozwojowi polskiego rynku nieruchomości i umacniającym prawo własności.

Aby przeczytać więcej na temat naszego Partnera, zapraszamy na stronę www.pfrn.pl

Życzymy sobie wspólnych sukcesów i przede wszystkim korzyści dla naszych użytkowników.

Redakcja Serwisu

Możesz nam zaufać:

Przetestuj serwis PrawoNieruchomosci24.pl przez 2 dni za DARMOZałóż konto testowe

x
Sprawdź inne nasze serwisy
Portal FK www.ewiedzafk.pl www.eserwisksiegowego.pl www.portaloswiatowy.pl Portal BHP Portal ZP www.eprawobudowlane.pl

Portal Nieruchomości Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone Wiedza i Praktyka

wiper-pixel